x

REZERVASYON FORMU

x

Anınızı bizimle paylaşın :)

HİZMETLER

Ayırma Hizmetleri

Türkiye'nin GERİ DÖNÜŞÜM hizmetlerinin marka ismi OBALILAR, Çevre Bakanlığı'nın yönetmelikleri doğrultusunda hareket ederek ambalaj atıklarının ve üretim hurdalarının çevreye zarar vermeyecek şekilde toplanması ve ayrıştırması hizmetini vermektedir.
_________________

Karışık ve dağınık vaziyette işletmemize gelen veya kaynağında ayrılan ambalajlar elemanlarımız tarafından seçilmek ve yabancı maddelerden arındırılmak üzere konveyörlere verilmekte, cinslerine göre ayrılmış olan ambalajlar balya preslerinde otomatik olarak balyalanarak cinslerine göre ayrı ayrı istiflere konularak fabrikalara gönderilmektedir.
 
KONVEYÖR BAND
 
Tesisimizde 13 metre uzunluğunda konveyörlü bir ayırma bandı bulunmaktadır. Ayırma bandı kenarları üzerinde atıkların cinslerine göre ayırmak ve ayrılan ambalajların görüntü kirliliğine yol açmadan konteynerlerin içerisine kolaylıkla biriktirmek için 50 cm x 50 cm ebatlarında 6 adet baca yapılmıştır. Bacalar altına kolaylıkla hareket ettirilebilen konteynerler konulmuşdur.

FABRİKALAR

OBALILAR firması Türkiye'de sözleşmeli olarak 45 fabrikaya GERİ DÖNÜŞÜM hizmeti vermektedir. Cam, metal, kağıt, ahşap, plastik atıklarınız için bizimle iletişime geçin...

BELEDİYELER

OBALILAR firması Türkiye'de sözleşmeli olarak 18 belediyeye GERİ DÖNÜŞÜM hizmeti vermektedir. Cam, metal, kağıt, ahşam, plastik atıklarınız için bizimle iletişime geçin...

FAALİYET ALANLARIMIZ

E-BÜLTENE KAYDOL

Obalılar Geri Dönüşüm yeniliklerinden haberdar olmak için kayıt olun…